YENİ YAZILAR

Öğrenciler için %50 İndirimli Spotify Nasıl Alınır?

By Özel Blog - 7 Mayıs 2017 Pazar Yorum Yapılmamış
Spotify geçtiğimiz günlerde artık öğrencilere Premium paketi yüzde elli indirimli vereceğini açıkladı. Çoğu kişi bu indirimden nasıl faydalanacağı öğrenmek istiyor biz de bilgilendirme mahiyetinde bu yazıyı yazmak istedik. İsterseniz aşamalı olarak size anlatalım. Öncelikle belirtelim öğrencilere özel indirim alabilmek için hali hazırda premium üyesi olmamanız gerekiyor.

  1. İlk olarak buraya tıklayarak Spotify'ın öğrencilere özel sayfasına girip "Premium'u edin" butonuna tıklıyoruz. Eğer oturum açmadıysanız oturum açınız.
  2. Gelen sayfada size ödeme bilgilerinizi girmeniz isteniyor her zamanki gibi kart bilgilerinizi girip devam butonuna tıklıyoruz. Bu aşamada kartınızdan 6,99 TL ücret çekiliyor.
  3. Ödemeyi yaptık ama öğrenci olduğumuz doğrulanması gerekiyor bu yüzden SheerID Verification doğrulama sistemine yönlendiriliyorsunuz.
  4. Gelen sayfada üniversitede kayıtlı adınızı soyadınızı, edu.tr uzantılı eposta adresinizi ve öğrenci belgenizi seçip yüklüyorsunuz. (Öğrenci belgenizi e-devletten pdf olarak alabilirsiniz benim bu şekilde onaylandı)
  5. Herşey tamamsa onaylıyoruz ve ekrana birkaç gün içerisinde hesabın onaylanıp onaylanmayacağı belirten uyarı geliyor. Bu aşamadan sonra beklemek kalıyor benim ertesi gün onaylanmıştı.
Eğer hesabınız öğrenci indirimi için onaylanırsa aşağıdaki maili alacaksınız;
"Satın almayı tamamla" dediğinizde ise işlem tamamlanmış oluyor;
Hepsi bu kadar! Artık 12 ay boyunca %50 indirimle Spotify Premium kullanabilirsiniz.

Kategori:

"Öğrenciler için %50 İndirimli Spotify Nasıl Alınır?" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.