YENİ YAZILAR

Periscope 1.1 İndir

By Özel Blog - 10 Eylül 2015 Perşembe Yorum Yapılmamış
Periscope uygulaması ile dünyanın heryerinden mobil cihazınız ile canlı yayın yapabilirsiniz. Twitter Inc tarafından tasarlanan uygulama ile canlı yayınlar yaparak birçok kitleye ulaşabilir anlık yorumlar ile izleyiciler ile iletişim kurabilirsiniz.
Program dediğimiz gibi "canlı yayın" mantığı ile çalıştığı için izleyen kişiler ekranda sizin çekmekte olduğunuz görüntüyü görürler ve sadece yorum yazarak yayına katılabilirler. Uzun süre ios platformunda var olan uygulama artık android platformunda da kullanılabiliyor. Uygulamanın bazı özellikleri şöyle;

  • Tekrar Oynat: Yayınınız bittikten sonra izleyicilerin daha sonra seyredebilmesi için tekrar oynatılabilir hale getirebilirsiniz. İzleyiciler tüm deneyimi yeniden yaşamak adına yayınını kalpler ve yorumlarla birlikte tekrar izleyebilirsiniz. Tekrar yayınlar şimdilik sadece 24 saat ile sınırlıdır. Tekrar yayınını istediğin zaman silebilirsiniz. 
  • Özel: Belirli insanlara yayın yapmak isterseniz, canlı yayına başlamadan önce Özel seçeneğini belirleyin ve yayınına kimleri davet etmek istediğini seçiniz. 
  • Twitter: Yayına başlamadan önce kuş simgesine dokunarak Periscope yayınlarını Twitter'da paylaşmayı tercih edebilirsiniz. Canlı yayına geçerken, bir bağlantı Tweetleyerek Twittter takipçilerinizin periscope.tv'den (veya uygulamanın içinden) bunu izlemesini sağlayabilirsiniz. 
  • Bildirimleri Yönet: Periscope, Twitter kişilerinize bağlı olarak takip etmeniz için kişiler önerir. Her zaman için yeni kişileri takip edebilir veya canlı yayına geçtiklerinde bildirim almak istemiyorsanız takibi bırakabilirsiniz. Ayrıca (Profil altındaki) Periscope ayarlarından da bildirim tercihlerini ayarlayabilirsiniz.
  • Kalpler: Periscope, izleyicilerinden kaç tane kalp aldığınızın kaydını tutar. Ne kadar fazla kalp alırsanız, "En Sevilenler" listesinde o kadar yükselirsiniz.
Periscope Android - Sürüm:1.1 / Periscope iPhone - Sürüm: 1.1.4>

Kategori:

"Periscope 1.1 İndir" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.