YENİ YAZILAR

Internet Download Manager 6.25 Build 14 İndir

By Özel Blog - 14 Mart 2016 Pazartesi Yorum Yapılmamış
Internet Download Manager, normal indirmelerinize kıyasla 5 kat daha fazla hızlı indirme imkanı sunuyor. Neredeyse tüm tarayıcılar ile entegre bir şekilde çalışan Internet Download Manager (IDM) dosya indirme konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle basit arayüzü ve Türkçe dil desteği ile dikkat çeken IDMAN, kullanıcıların indirmelerini tek bir klasörde toplama ya da dosya türüne göre ayrı ayrı klasörlere indirme gibi seçenekler sunuyor. 
Dikkat çeken diğer bir özelliği ise video sitelerinde videolar oynatılmaya başlandığı anda video yakalama özelliği sayesinde anında izlediğiniz videoyu indirmenize imkan sunuyor. Ayrıca hangi dosya türlerini indirmek istiyorsanız tek tek kendiniz seçebiliyorsunuz ve o dosyaları indirirken Internet Download Manager'ı devre dışı bırakabiliyorsunuz.
Bunların dışında sürükle bırak, virüs koruma, https, proxy, vpn, sunucuya göre hız sınırlandırma, komut satırı özellikleri bulunuyor. Sistem kaynaklarını az kullanıyor ve internet hattınızın yüksek hızıyla dosyaları indirebiliyor. Programa son olarak Windows 10 desteği eklenmiş durumda.
Internet Download Manager, kullanıcılara 30 günlük deneme sürümü ile sunuluyor. Programın tam sürümü $29,95 satılmakta. Aşağıdaki butona tıklayarak Internet Download Manager'ı deneyebilirsiniz.

Kategori:

"Internet Download Manager 6.25 Build 14 İndir" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.