YENİ YAZILAR

Here Maps 1.1.1031 İndir (Android)

By Özel Blog - 3 Eylül 2015 Perşembe Yorum Yapılmamış
Nokia firması tarafından daha önce sadece Windows Phone akıllı telefonlar için tasarlanan Here Maps uygulaması artık tüm Android telefonlarda kullanılabiliyor. Google Play Store'da bir çok navigasyon uygulaması bulunmasına rağmen Here Maps, hiçbir internet bağlantısına gerek duymadan size çevrimdışı navigasyon (offline navigasyon) imkanı sunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken önceden haritaları ve dilinize özel ses dosyalarını indirmeniz gerekiyor.

Uygulamanın genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse; dünya genelinde adım adım sesli navigasyon servisi, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Amerika ve 7 kıtanın haritaları (Türkiye dahil), gerçek zamanlı trafik bilgileri (internet bağlantısı ile), alışveriş merkezlerindeki mağazaları görebilme (yeni özellik), özel 3d yapılar ve dahası. Uygulamadan bazı görüntüler şöyle.


Uygulamayı kullanabilmek için Android 4.1 ve üzeri sürüme sahip olmanız gerekmekte. Türkçe arayüzü ile kolay kullanım sağlayan Here Maps'ı isterseniz dahili hafızada isterseniz de hafıza kartında çalıştırabilirsiniz.

Kategori:

"Here Maps 1.1.1031 İndir (Android)" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.