YENİ YAZILAR

ZenMate Premium Kampanyası (1 Euro/YIL)

By Özel Blog - 23 Temmuz 2015 Perşembe Yorum Yapılmamış
Yasaklı sitelere giriş için kullandığımız bir çok yöntem var fakat bunlardan en basit ve anlaşılır olanı kuşkusuz ZenMate. Geçtiğimiz günlerde Twitter tekrar erişime engellendi ve bunu farkeden ZenMate, sadece Türkiye'de ki internet kullanıcılarına özel bir kampanya düzenledi.
Kampanya kapsamında normal fiyatı yıllık 77.88€ olan ZenMate Premium ürünü bizlere özel sadece 1 Euro! Bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak zenmate.com adresine girip üyelik oluşturmanız ardından buraya tıklayarak ödemeyi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Onay ekranından sonra 1 yıllık ZenMate Premium ürününü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zenmate Nedir?
ZenMate, kendine has şifreleme yöntemi ve farklı ülkelerdeki sunucuları sayesinde VPN bağlantısı kullanarak sizi engelsiz internet deneyimini yaşatan tarayıcı eklentisidir.

ZenMate Premium'un Farkı Nedir?
En büyük farkı kuşkusuz ücretsiz sunuculara ek olarak ücretli sunuculara da bağlanabilmesidir. Ücretli sunucularda yoğunluk az olduğu için bağlantı hızınız o derece artacaktır. Buna ek olarak aynı üyeliği 5 cihaza kadar kullanma, siteye özel sunucuya bağlanma, malware engelleme, güvenli sörf ve premium destek hattı.
Kampanya sona ermiştir.

Kategori:

"ZenMate Premium Kampanyası (1 Euro/YIL)" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.