YENİ YAZILAR

Internet Speed Meter İncelemesi (Kota Takibi)

By Özel Blog - 16 Ekim 2014 Perşembe Yorum Yapılmamış
Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda internet paketi kotasının çabuk bitmesinden şikayetçi olanlar için geliştirilen internet kullanımı takip programı Internet Speed Meter uygulamasını inceleyeceğiz.

Programın esas amacı telefonunuzdan internete bağlandığınız anda sizi her an bilgilendirmek ve kullanım miktarınızı göstermek. Uygulamayı yükledikten sonra üstteki durum çubuğunun sol tarafına anlık indirme ve yükleme hızınızın toplamı gösteriliyor. Bildirim paneline geldiğinizde ise detaylı bir şekilde anlık ve oturum verileri gösteriliyor. Programın internet kullanım miktarlarınızı günlere bölerek sizi daha iyi bilgilendiriyor. Örneğin 1GB internet paketine sahip bir kullanıcı 30 gün  boyunca günde 34 mb kullanım miktarını aşmamak istediğinde bu tablodan rahatça takip edebilir. Diğer kullanışlı tarafı ise wi-fi ve mobil veri bilgilerini ayrı ayrı yansıtması.

Programın ayarlar kısmına geldiğimizde kendi zevkimize göre ayarlabileceğimiz seçenekler bulunmakta. Örneğin bataryadan tasarruf etmek istersem sadece internete bağlı olduğunda aktif olmasını ve 20 sn veri akışı olmadığında pasif duruma geçmesini isteyebilirim. Bunun dışında kullandığım internet paketimin kotasını ve başlangıç gününü seçip kullanımlarımı rahatça takip edebilirim.


Uygumalayı Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Uygulamanın tam sürümü 5,74TL'dir. İsterseniz lite sürümünü deneyebilirsiniz.
Uygulamayı indir

Kategori:

"Internet Speed Meter İncelemesi (Kota Takibi)" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.