YENİ YAZILAR

En Ucuz ve Kaliteli VPN Firmaları

By Özel Blog - 15 Ocak 2014 Çarşamba Yorum Yapılmamış
Ülkemizde internet üzerinde gözle görülür engelleme olduğu gerçek. Bu yıl yürürlüğe giren uygulama da artık internet siteleri mahkeme kararı olmadan hemen 4 saat içinde kapatılabilecek.

Bu yasa ile birlikle özellikle internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği sosyal medya kanalları olan facebook, twitter, youtube vb. internet sitelerinin kapatılma olasığını kullanıcıların aklına gelmiyor değil. Bundan yola çıkarak daha önce kapatılmış sitelere DNS dediğimiz kolay bir yöntemle giriliyordu fakat yeni altyapı da DNS de işe yaramayacak.

Bu yazımızda yasaklara karşı çözüm olan VPN yani Sanal Özel Ağ hizmeti sunan birkaç şirkete göz atacağız.

1. HideIpVPN
Vpn firmaları arasında en çok tercih edilenlerdendir kendileri. Merkezi amerika da olan fakat İngiltere, Almanya, Kanada ve Hollanda lokasyonlu VPN hizmeti vermektedir. Fiyatları ise kapsadığı ülke sayısına göre değişiyor. Mesela saydığımız 4 ülke üzerinden vpn kullanmak istediğinizde aylık 14,99$ ödemeniz gerekirken sadece bir ülke ile yetinirim diyorsanız ayda 5,99$ ödemeniz yeterli. Detaylı bilgi aşağıdadir.
http://www.hideipvpn.com/premium_vpn/

2. Pure VPN
Pure VPN fiyatlama sistemi hideipvpn firmasına göre daha farklı. 3 paket sunan bu şirket tüm paketlerde aynı hizmeti veriyor. Sadece aylık, 6 aylık ve yıllık olarak paketleri satıyor. Yıllık paket 49,95$, 6 aylık paket 44,95$, aylık paket 9,95$ satışa sunuluyor.
http://www.purevpn.com/order/

3. CyberGhost VPN
Özel kampanyası ile Amerika, Almanya, Romanya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti vpn hizmetleri yıllık sadece 7 $ karşılığında alabilirsiniz. Kaçırmayın!
Kampanya için tıklayın

Kategori:

"En Ucuz ve Kaliteli VPN Firmaları" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.