YENİ YAZILAR

Vodafone Freezone Genç İkili Kampanyası 20 TL'ye 500dk, 1GB İnternet

By Özel Blog - 27 Aralık 2013 Cuma 1 Yorum
Vodafone'dan Freezonelulara yeni yıl kampanyası! Kampanya kapsamında 10 Ocak 2014 tarihine kadar diğer operatörlerden , faturasızdan faturalıya geçenler veya yeni bir faturalı hat alıp vodafone gelen müşteriler Faturalı Genç İkili kampanyası ile ayda 20tl karşılığında 12 ay taahhüt vererek her yöne 500dk ve 1gb internetin sahibi oluyor. Kampanyadan faydalanmak için en yakın vodafone bayisine gidip cep avantaj 500 tarifesine geçmek istediğinizi belirttikten sonra 12 ay taahhüt verip faydalanabilirsiniz. Cep avantaj tarifesinin normal fiyatı 30tl fakat kampanyaya dahil olduğunuzda ayda 20TL ödemiş olacaksınız. Kampanya sadece 26 yaş altı kişiler için geçerlidir. Eğer 26 yaşından büyükseniz başka birisini kullanıcı olarak gösterip faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgiler

 • Kampanyadan, Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler faydalanabilir. 
 • Kampanyadan 26 yaş altındaki aboneler faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak için, son 30 günde numarasını Vodafone’a taşımış, yeni hat aktivasyonu ile Vodafone abonesi olmuş ya da Vodafone faturasız tarifelerden faturalıya geçiş yapmış olmak gerekmektedir. 
 • 12 ay boyunca Cep Avantaj 500 tarifesini kullanma sözü veren 26 yaş altındaki aboneler, tarife bedeli üzerinden ayda 10 TL indirim alırlar ve ayda 20 TL öderler, bu abonelere ayrıca 12 ay boyunca Aylık 1GB internet paketi hediye edilir. 
 • 12 Ayın sonunda kampanyadan yararlanan abonelerin üzerindeki 1 GB paketi tekrar etmeyecektir. Kampanyalara dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini degistirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçis yaptıklarında, numaralarını baska operatörlere tasıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. 
 • Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak, kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 20 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır. 
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer. 
 • Bu kampanyalar, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir. tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir. 
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez. Kampanya dahilinde verilen internet hakkı sadece yurtiçinde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir. Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir. 
 • Kampanya 10 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Kategori:

''Vodafone Freezone Genç İkili Kampanyası 20 TL'ye 500dk, 1GB İnternet" yazısına 1 yorum yapılmış

YORUM YAZ
 1. Süresi düşük ve fiyatı pahalı buna göre diğer operatörlerde dakikası uzun ve ücreti hesaplı

  YanıtlaSil

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.