YENİ YAZILAR

Left 4 Dead 2 Steam'de tamamen ücretsiz!

By Özel Blog - 26 Aralık 2013 Perşembe Yorum Yapılmamış
Valve firması tarafından hazırlanan 2009 yılında piyasaya sürülen Left 4 Dead 2 oyunun Steam firmasının kullanıcılarına özel yıl sonu kampanyası ile tamamen bedava sunuyor. Oyunu indirmek için steam hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyunu arayıp kütüphanenize eklemeniz yeterlidir. Kampanya 26 aralık gecesi son bulacak. Acele etmenizde yarar var.

Biraz oyundan bahsedelim; Left 4 Dead 2, insanları zombiye çeviren bir salgının ortasındaki dört hayatta kalan kişinin zombilerle mücadelesini konu alır. Hayatta kalanlar, mücadele sonundaki kurtarma araçlarına gitmek için her bölümün sonundaki güvenli odalara, kontrol noktalarına, savaşarak ulaşmak zorundadır. Oyun, yönetmen (director) denilen yapay zeka tarafından kontrol edilir; oyuncuların performansına ve ilerlemesine göre dinamik bir mücadele için oyun zorluğunu değiştirir. İlk oyuna göre yeni hastalıklılar, yakın dövüş silahları ve 5 yeni mücadele paketi içerir.

Karakterler 
COACH: İri cüssesi ile bazen koşmakta zorluk çekmektedir. Freshman Football Team'ın Koordinatörü ve bir okulda Sağlık Danışmanıdır. Testere'yi bu 4'lü içinden en iyi o kullanır. Savannah'da yaşamaktadır.
ELLIS: Tamirci ve şapkası her ne olursa olsun hiç düşmeyen genç,Savannah'da yaşamaktadır.
NICK: Hayatta kalan 4 kişiden biridir, kumar oynamayı seven biridir. Savannah'da yaşamaktadır. ROCHELLE: Ulusal bir haber şirketinde sunucuydu. Savannah'da yaşamaktadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7
İşlemci: 3.0 GHz Pentium 4 (Ya da daha yükseği)
RAM: Windows XP için 1 GB / Vista ve 7 için 2 GB
Sürücü: DVD-ROM
Sabit Disk: En az 7.5 GB boş alan
Ekran Kartı: Direct X 9 destekli 128 MB ya da daha yüksek, pixel shader 2.0 destekli (ATI x800 veya nVidia 6600 ya da daha yükseği)
Ses Kartı: Direct X9.0c destekli ses kartı

Kategori:

"Left 4 Dead 2 Steam'de tamamen ücretsiz!" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.