YENİ YAZILAR

SMS Paketi Yerine WhatsApp Messenger Kullanın (Ücretsiz İndir)

By Özel Blog - 20 Nisan 2012 Cuma Yorum Yapılmamış
SMS paketleri ücretleri son zamanlarda artışa geçti. Sürekli mesajlaştığınız arkadaşlarınız varsa ve her ay bu parayı operatörlere ödemekten bıktıysanız Whatsapp messenger ile çok düşük bir miktara bu sorunu çözebilirsiniz.

Bu program normal msn tarzında bişey fakat arkadaşlarınızla mesajlaşabilmeniz için telefonunuzda sadece arkadaşınızın numarası olmaslı yeterli. Yani eposta, id vb. almasına gerek yok. Aynı şekilde sizinde almanıza gerek yok. Bu programı kullanabilmek için tek ihityacınız olan şey düşük kotalı bir internet paketi. Hangi operatörü kullanıyorsanız en düşük ücretli ve en düşük kotalı paketi aldığınızda rahatça bu programı kullanabilir arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

İnternet paketlerinin sms paketlerinden daha düşük olduğu bir dönem içerisindeyiz. Bu nedenle bu fırsatı değerlendirmek gerekli. Bu programla da bunu gerçekleştirmek mümkün..

iPhone, Android, BlackBerry, Nokia, Windows işletim sistemli bir mobil cihaza sahipseniz programı ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz. Programı indirdikten sonra ilk 1 yıl ücretsiz mesajlaşabilirsiniz. Sonraki yıllar yine her yıl olmak üzere 0,99$ karşılığında çok düşük bir ücretle mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden telefonunuza uygun yazılımı indirebilirsiniz.

Kategori:

"SMS Paketi Yerine WhatsApp Messenger Kullanın (Ücretsiz İndir)" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.