YENİ YAZILAR

Vodafone Yeni Faturalı Hesabını Bilen Tarife (Paket Aşımı Yok)

By Özel Blog - 23 Ocak 2012 Pazartesi Yorum Yapılmamış
23 Ocak 2012 itibariyle Vodafone Hesabını bilen tarifeyi yeniledi ve özellikle yüksek faturalardan şikayetler edenler için uygun hale getirdi. Öncelikle bu tarifede paket aşımı yok. Şöyleki tarife iki seçenekli mini ve midi olarak. Bu paketlerde verilen süreyi aştığınızda hattınız aramalara kapalı ancak gelen çağrılara açık oluyor. Eğer isterseniz 5tlye cep lira alıp dksı 10kuruştan konuşmaya devam edebiliyorsunuz. Tıpkı kontörlü hat gibi..

Bunun dışında ne kadar konuştuğunuzu ne kadar data miktarının kaldığını anlık öğrenebiliyorsunuz. Üstelik tüm yapacağınız konuşmalar, smsler her yöne!


Tarife Detayları

Hesabını Bilen Mini
Aylık Sabit Ücret 15 TL
Her Yöne Dakika 200 dk
Her Yöne Mesaj 20 SMS
İnternet 20 MB İnternet
Paket Aşımı YOK
Paket bittiğinde veya haricindeki kullanımlar 5 TL'lik Ek Paket alarak veya Cep Lira yükleyerek yapılabilir.


Hesabını Bilen Midi
Aylık Sabit Ücret 25 TL
Her Yöne Dakika 500 dk
Her Yöne Mesaj 50 SMS
İnternet 50 MB İnternet
Paket Aşımı YOK

Paket bittiğinde veya haricindeki kullanımlar 5 TL'lik Ek Paket alarak veya Cep Lira yükleyerek yapılabilir.

Tarifeye Geçiş
Hesabını Bilen Mini için HBMINI yazıp 7048'e mesaj gönderebilirsiniz.
Hesabını Bilen Midi için HBMIDI yazıp 7048'e mesaj gönderebilirsiniz.
Size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 'yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 4440542'yi arayarak ulaşabilirsiniz.
Online Self Servis'ten "Tarife İşlemleri" adımından hemen tarife değişikliği yapabilirsiniz.
Dikkat: Anlık yapılan tarife değişikliklerinde şuan kullandığınız tarife ile geçmek istediğiniz tarife ücreti aynı faturada gözükecektir.

Esaslar
- Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
- Tarifeler dahilindeki dakika, SMS ve internet paketleri yurtiçinde ve yurtiçine doğru olan kullanımlar içindir.
- Tarifeler dahilindeki dakikalarla hem sesli hem de görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Tarifelerde yurtiçi görüşmeleriniz 6 sn'de bir ücretlendirilmektedir.
- Eğer sadece tarifenizden kaynaklanan paketlere sahipseniz, farkında olmadan paketinizi aşamamanız için bu paketlerin geçerli olmadığı kullanımları yapamaz veya servisleri kullanamazsınız. (Bu kullanım ve servisler için Paket Dışı Kullanımlar adlı sekmeyi tıklayınız). Ayrıca, tarifenizden kaynaklanan her paketin (dakika, SMS ve internet) bitiminde ilgili servis kullanımlarınız yani konuşma, mesajlaşma veya internetten hangi paketiniz bittiyse onunla ilgili kullanımınız bir sonraki fatura dönemine kadar limitlenir.
- Ek Paket almadığınız veya Cep Lira yüklemedeğiniz durumda kullanımınız limitleneceği için tarifelerin paket aşım ücretleri bulunmamaktadır.
- Eğer talep ederseniz, daha fazla kullanım yapabilmek için veya tarifeniz dahilinde verilen paketlerin geçerli olmadığı yönleri aramak veya servisleri kullanmak için Hesabını Bilen Tarifeler için geçerli olan 5 TL'lik Ek Paket satın alabilir veya faturasız aboneler gibi Cep Lira yükleyebilirsiniz. Bu durumda her servis ve kullanım kendi birim fiyatı üzerinden Ek paketten veya Cep Lira bakiyenizden düşer.
- Tarife dahilindeki paketlerin kullanım hakkı bir fatura dönemi için geçerlidir. İlgili fatura dönemi içinde kullanmadığınız dakika, SMS, internet kullanım haklarınız ve Ek Paket bakiyeniz bir sonraki aya devretmez. Cep Lira bakiyeleri devreder.
- 542 (Vodafone Müşteri Hizmetleri) ve 7000 aramalarınız bu tarifelerde ÜCRETSİZDİR.
4440542 aramaları ise özel servis numarası aramaları sınıfına girdiği için ücretlidir. Ek Paket veya Cep Liranız olmadığı durumda, yani yalnızca tarifeniz sebebiyle sahip olduğunuz paketler mevcutken 4440542'yi arayamaz ve arama yapmak için Ek paket alabileceğinize dair tanıtım SMS'ini alırsınız. Ek Paket veya Cep Liranız varken 4440542'yi arayabilirsiniz ve 40KR/DK'dan ücretlendirilirsiniz.
- Faturanızda göreceğiniz hizmetler: Aylık tarife ücretiniz, (varsa) almış olduğunuz kadar Ek Paket ücreti, (varsa) almış olduğunuz seçenek ücretleri, BTK kullanım vergisi, ruhsat ücreti, (hattınızı yeni açtıırdıysanız) yeni hat tesis vergileri, (varsa) ücretli sair işlem ücretleri, (varsa) temel yan servis ücretleri ve (varsa) bağış servisi ücretidir. Cep Lira yüklediğinizde ödemesi önden yapıldığı için faturanıza yansımaz.
- Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kategori:

"Vodafone Yeni Faturalı Hesabını Bilen Tarife (Paket Aşımı Yok)" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.