YENİ YAZILAR

2012 İett İstanbul Kart Vize İşlemi Yapamayanlara Duyuru

By Özel Blog - 2 Ocak 2012 Pazartesi Yorum Yapılmamış
31 aralık 2011'e kadar vize işlemini çeşitli nedenler doğrultusunda gerçekleştiremeyenler için iett bir duyuru yayınladı. Duyuru metni şöyledir.
"İSTANBUL- İETT, 01 Eylül 2011 tarihinden önce indirimli kart alıp 31 Aralık 2011 tarihine kadar çeşitli sebeplerle vize işlemini gerçekleştirememiş öğretmen ve öğrencilerin mağdur olmamaları için yeni bir tedbir aldı.

YÖKSİS ve MEBBİS’te kaydı bulunanların vize işlemi otomatik olarak güncellenecek
YÖKSİS ve MEBBİS’te kaydı bulunanların vize işlemi otomatik olarak sistem içerisinde güncellenecek. Öğretmen ve öğrencilerin kartlarını indirimli tarife üzerinden kullanılabilmesi için kendilerine en yakın Otomatik Satış Makinesi’nden (OSM) güncelleme yapmaları gerekecek veya akbil bayilerinden güncelleme yapılmasını talep etmeleri yeterli olacak. Vize işlem ücreti olan 5 TL kart bakiyesinden otomatik olarak düşülecektir.

YÖKSİS ve MEBBİS’te kaydı bulunmayan öğretmen ve öğrencilerin indirimli kartları tam tarifeye gececek
YÖKSİS ve MEBBİS’te kaydı bulunmayan öğretmen ve öğrencilerin indirimli kartları ise 1 Ocak 2012 tarihi itibariyle tam tarifeye geçecektir.

Başvuru merkezlerine bireysel müracaat için randevu alınacak
Online veya sistem içerisinde vize işlemi yapılamayanlar 444 1871 numaralı çağrı merkezinden kendilerine en yakın başvuru merkezine bireysel başvuru yapmak için 01 Ocak 2012 tarihinden itibaren randevu almaları gerekecek."

Kategori:

"2012 İett İstanbul Kart Vize İşlemi Yapamayanlara Duyuru" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.