YENİ YAZILAR

Vodafone Tüketici Hakları Bildirgesi Nedir, Ne İşe Yarar?

By Özel Blog - 19 Mart 2011 Cumartesi Yorum Yapılmamış
Numara Taşınabilirliğinde en çok tercih edilen operatör olmayı başaran Vodafone, Tüketici Hakları Bildirgesi’yle birlikte müşterilerini mağdur bırakmamayı ve daha da memnun etmeyi hedefliyor. Müşterilerine Vodafone’un sağladığı en doğal hak olarak gösterilen Tüketici Hakları Bildirgesi, birleştirerek resmi bir evrak şekline döküldü ve gsm operatörünün kendi internet sitesinde ve televizyonda reklamlarda gösterilmeye başlandı. Aşağıda Vodafone gsm şirketinin hazırladığı tüketici hakları bildirgesi okuyabilirsiniz.

Vodafone bu bildirge ile ne diyor veya ne vaat ediyor diyorsanız işte sizlere o bildirgenin esasları;
* Eşitlik Hakkı: Vodafone’un belirli tarifelerine abone olan müşteriler ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla akıllı cep telefonu sahibi olabilirler.
* Şeffaflık Hakkı: Faturalı ve faturasız hat sahibi tüm abonelerimiz şeffaflık hakkından yararlanabilir.
* Seçme Hakkı: Saatlik, günlük ve haftalık Vodemnet Paketlerinden tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.
* Vazgeçme Hakkı: Vodafone bugune kadar gerçekleştirdiği 2 kampanya ile numarasını Vodafone’a taşıyan bireyse faturalı hat sahiplerine iade hakkı tanımıştır.
* Uluslararası İletişim Hakkı: Pasaport seçeneği ile tarifenizdeki her yöne dakikaları, yurtdışında Vodafone şebekeleri ve anlaşmalı operatörler üstünden roaming (uluslararası dolaşım) yaparken kullanabilirsiniz.
* Kontrol Hakkı: Faturalı bireysel ve kurumsal abonelerimiz, tarife paketlerindeki dakikaların %80′i tükendiğinde bu hususta kısa mesaj ile bilgilendirilirler.
* Destek Hakkı: Vodafone Cep Avans Servisi bireysel ve kurumsal faturasız hat sahiplerinin avans dakika kullanmalarına olanak sağlar.
* Kolaylık Hakkı: Vodafone Sesli İmza Uygulaması, çağrı merkezini arayan abonemizin biyometrik ses analizini yaparak arayan kişiyi sesinden tanımaya olanak sağlar.
* Geri Bildirim Hakkı: Vodafone, hizmet verdiği tüm kanallarda abonelerin istek ve önerilerini paylaşmalarına, görüşlerini bildirmelerine olanak sağlar.

Kategori:

"Vodafone Tüketici Hakları Bildirgesi Nedir, Ne İşe Yarar?" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.