YENİ YAZILAR

TTnet WIFI (Kablosuz İnternet) Nedir, WIFI Fiyatları

By Özel Blog - 21 Mart 2009 Cumartesi 3 Yorum
TTNET WiFi, ev ve işyeri dışında binlerce servis noktasında bağlantı kurabileceğiniz hızlı ve güvenli kablosuz genişbant internet erişim hizmetidir. TTNET WiFi ile binlerce servis noktalarında taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz. Havaalanı, marina, otel, üniversite, alışveriş merkezi, konferans merkezi, fuar alanı, kafe, restaurant, kültür merkezi, kütüphane, otobüs terminali, tren istasyonu, öğretmenevi, spor kompleksi bunlardan bazıları...
Kullanım için;
Wifi destekli bir cihazınızın olması gerekmektedir. Dizüstü bilgisayarlar, WiFi özellikli cep telefonları, avuç içi bilgisayarlar, 802.11b/g destekli diğer mobil cihazlar vb.
Bağlanmak için;
1. TTNET WiFi isim ve logosunu gördüğünüz kablosuz internet servis noktasında cihazınızın wifi özelliğini açın.
2. Kablosuz ağlardan (SSID) “TTNET WiFi”ı seçin.
3. Bilgisayarınızda yüklü web tarayıcınız (Internet Explorer, Firefox vb.) ile herhangi bir sayfaya gitmeye çalıştığınızda otomatik olarak karşılama sayfasına yönlendirilecektir.
4. TTNET WiFi servisi, hem TTNET müşterileri, hem de diğer internet kullanıcıları tarafından kolayca kullanılabilir;
- TTNET müşterisi iseniz; karşınıza çıkan sayfada TTNET Hizmet Numarası, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerinizi girerek TTNET WiFi’i kullanmaya başlayın.
- TTNET müşterisi değilseniz; kullanıcı adı ve şifrenizi TTNET WiFi karşılama sayfasından kredi kartınızla ödeme yaparak alın ve TTNET WiFi’i kullanmaya başlayın.
Ücretlendirme
TTNET Müşterisi iseniz, aylık ekstra 600 TTNET WiFi dakikası yalnızca 3TL. 600 dakika kullanım hakkı hesabınıza her ay otomatik olarak eklenecek, hizmet ücreti TTNET ADSL faturanıza yansıtılacaktır.

Kategori:

''TTnet WIFI (Kablosuz İnternet) Nedir, WIFI Fiyatları" yazısına 3 yorum yapılmış

YORUM YAZ
  1. şimdi ben ttnet kullanıcısıyım ama wifi değil laptopda wireless var ttnetde wifiye mi üye oluyum bide başka ne gerekiyor wireless modem alıyım başka bişeye gerek varmı bide wifiyi sadece 10 saat mi kullanabilirim

    YanıtlaSil
  2. şimdi ben ttnet üyesiyim ama wifi değil wifiyemi üye oluyum laptopta wireless var bunun için başka ne gerekiyor bide wireless modem alıyım başka bişey greklimi bide bu wifiye üye olunca sadece 10 saat mi kullanabilirim evde yine kablomu takıcam nası olacak bi anlatırmısınız?

    YanıtlaSil
  3. nasıl üye olabilirim?

    YanıtlaSil

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.