YENİ YAZILAR

Google Adsense Reklam İnceleme Merkezi Nedir?

By Özel Blog - 21 Aralık 2008 Pazar Yorum Yapılmamış
Reklam İnceleme Merkezi; sitelerinizde görünen yerleşim hedefli reklamlar üzerinde size daha fazla şeffaflık ve kontrol sağlayarak belirli yerleşim hedefli reklamlara izin vermenize veya engellemenize olanak tanıyan yeni bir yayımcı aracıdır. Reklam gruplarına ve reklamverenlere tek tek izin vermeyi veya; engellemeyi ve reklamlara türlerine göre filtre uygulamayı seçebilirsiniz.
Reklam İnceleme Merkezi’ndeki reklamları engellediğinizde, reklam grubunu veya reklamvereni engelleme nedenini belirtmeniz gerekir. Bu bilgiyi dahili olarak ürünlerimizi iyileştirmek ve reklamverenlerin kampanyalarını geliştirmelerine yardımcı olmak için kullanırız. Bu geribildirim, reklamverenlerin, sitenizle ilişkili reklamları nasıl yaratabileceklerine dair daha fazla fikir edinmelerini sağlar. Reklam İnceleme Merkezi’ni seçerek bize, reklamverenlere reklamlarını engellediğinizi söyleme ve bunu yapma nedeninizi paylaşma imkanı tanıyorsunuz.
Reklam İnceleme Merkezi’ni etkinleştirdiğinizde, reklamları incelemeniz için iki seçeneğiniz olacaktır: otomatik uygulamamaya izin verme veya el ile inceleme. Güvendiğiniz reklamverenlerin tüm reklamlarına otomatik olarak izin ver seçeneğini seçmenizi ve diğer tüm gelen reklamları olabildiğince sık incelemenizi öneririz. Reklam İnceleme Merkezi'ni ilk seçtiğinizde, sadece seçim yaptıktan sonra sitenize hedeflenmiş olan reklamları görebileceğinizi unutmayın. Bir sonraki gün veya iki gün içinde izin verilen sepette önceden hedeflenmiş reklamları görmeniz gerekir.
Son işlem sınırlamalarından dolayı, kendileriyle ilişkilendirilmiş 100’den fazla web özelliğine sahip siteleri destekleyemiyoruz (örneğin, barındırma veya blog siteleri). Hesabınız ileride böyle bir siteyle ilişkilendirilirse, Reklam İnceleme Merkezi’ne erişimi devre dışı bırakabiliriz. Başka sorularınız varsa, lütfen Hesap Yöneticiniz ile bağlantı kurun.
Kullanmak için tıklayın.

Kategori:

"Google Adsense Reklam İnceleme Merkezi Nedir?" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.