YENİ YAZILAR

TTnet Vitamin Nedir, Nasıl Kullanırım?

By Özel Blog - 24 Eylül 2008 Çarşamba 7 Yorum
TTNET VİTAMİN eğitim destek hizmeti, ilköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini kullanarak Milli Eğitim Müfredatına uygun interaktif eğitimden İnternet üzerinden faydalanmalarını sağlıyor.

TTNET VİTAMİN’le artık çocuklar evlerinde eğlenerek, hiç sıkılmadan okuldaki derslerini bilgisayar başında tekrar edebilecekler. TTNET VİTAMİN’in içerisinde öğrencilerin dersleri kolayca anlamasına yardımcı olan, onların derse olan ilgisini arttıran sesli konu anlatımları bulunuyor. Çocukların öğrenme motivasyonunu arttıran görsel canlandırmalar ve dikkatini canlı tutan interaktif etkinlikler ile ders anlatımları çok daha eğlenceli hale geliyor.

TTNET VİTAMİN’de hem sınıfta uygulanabilen hem de öğrencilerin daha iyi anlayarak kendilerinin de yapabileceği deneyler ve etkinlikler bulunuyor.
Öğrenciler ödevlerini yaparken TTNET VİTAMİN’den yararlanabilir, ihtiyaç duydukları konularda TTNET VİTAMİN’inde yer alan İnternet linkleri ile faydalı sitelere ulaşabilirler.

Tertemiz İnternet için TTNET’in sizlere ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile, dilerseniz çocuklarınız sadece TTNET VİTAMİN’i kullanabilir dilerseniz sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden, İnternet’ten de faydalanabilir.

Çocuklarınızın İnternette sadece TTNET VİTAMİN'i kullanmasını istiyorsanız, TTNET AİLE KORUMA ŞİFRESİ ile bu ayarları nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için lütfen tıklayın

TTNET VİTAMİNE GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Kategori:

''TTnet Vitamin Nedir, Nasıl Kullanırım?" yazısına 7 yorum yapılmış

YORUM YAZ
 1. bu son dönem reklamlari hiç hoşuma gitmiyor, hele ttnet pöff sırf gürültü tv sesi normal seviyedeyken bile rahatsızlık veriyor bana…

  vitamin konusunda ben vitamin dergisi vardı öyle birsey sandım, kesinlikle amacına uygun değil…

  ve ali atıf bir den de pek haz etmem ama reklamlarla ilgili eski programını izlerdim simdi denk gelirsem meslek icabı izliyorum

  YanıtlaSil
 2. konuyla ne ilgili var yorumunuzun bilmiyorum ama; eğitime destek veren projelerin arkasında durulması taraftarıyım.Öğrencilerin eğitimi için yapılan bu projenin de takdiri hak ettiğini düşünüyorum.teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 3. ttnet vıtamın sayesınde derslerımı daha cok sevmeye basladım tesekkur ederım vıtamıne

  YanıtlaSil
 4. öğretmen arkadaşlarımla birlikte inceledik ttnetin vitamin sitesini hakikaten çok iyi.

  YanıtlaSil
 5. abimle derslerime yardım etmesi için sürekli kavga ediyor küsüyorduk ama şimdi keşfettim hiç kiseye ihtiyacım yok buna çatlıyo tabi...."

  YanıtlaSil
 6. ttnet vitamin kullanımı ile ilgili herşey ttnet in ana sayfasında var.mutlaka öğrenin ve giriş yapın çok ii arkadaşlar...

  YanıtlaSil
 7. Derslere ilgimi artırdı ve okulistik veya morpadan daha iyi. Ama vitamin puan ne işime yarar bilemiyorum.

  YanıtlaSil

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.