YENİ YAZILAR

Sitenizde Reklam Yayını İçin Reklam Veren Şirketler

By Özel Blog - 28 Ağustos 2008 Perşembe Yorum Yapılmamış
Artık tüm sitelerde reklamlar var. Amaç kazanç elde etmek. Fakat sitenizin doğru düzgün bir ziyaretçi kitlesi yoksa reklamlarla felan uğraşmanıza gerek yok.

Bu yazımızda sitenizde kullanabileceğiniz reklam ortaklıklarını göstereceğiz ve inceleyeceğiz.  1. Google Adsense: Dünyada en çok tercih edilen reklam türüdür. En çok tercih edilmesinin sebebi diğer reklam şirketleri gibi 1 tık a 0,01 gibi genellikle vermiyor. Google Adsense almak için sitenizin özgün bir içeriğe sahip olması, yetişkinlere yönelik içerik olmamalı, yapım aşamasında olmamalıdır. Başvurmak için tıklayın.
  2. Reklam Store: Google Adsense'ten sonra en çok tercih edilen reklam türüdür. Adsense tarafından siteniz onaylanmamışsa Reklam Store kullanabilirsiniz. Sitenizi ekledikten sonra 2 gün içinde siteniz onaylanıyor. Yalnız tık başına ücret genellikle 0,01 ytl oluyor. Başvurmak için tıklayın.
  3. Adtech: Genelde pek tercih edilmeyen reklam türüdür. Sitenizi ekledikten sonra kendiniz onaylayabiliyorsunuz. Tık başına ücret yine düşük 0,01. Dolar ile ödeme yapılması bir avantaj. Başvuru için tıklayın.
  4. Hepsi Burada: Büyük siteler tarafından kullanılan reklam türü. Bu reklam türünü kullanabilmek için sitenize günde 1000 den fazla tekil ziyaretçi gelmesi lazım. İncelemek için tıklayın.

Kategori:

"Sitenizde Reklam Yayını İçin Reklam Veren Şirketler" yazısına yorum yap

'Anonim' seçerek yorum gönderebilirsiniz.